Lipo Magnet Nedir? Ne İşe Yarar?

Kolay bir şekilde kilo vermek herkesin hayalidir. Özellikle yoğun yaşam tarzında spor yapmaya vakit bulamayanlar için. Yoğun yaşam tarzımızda genelde ya okulda ya ofiste saatlerce oturur pozisyonunda olduğumuz için bölgesel olarak yağların birikmesi oldukça olası bir şeydir. Peki bu yağları mıknatıs gibi çeken bir şey olsaydı fena mı olurdu? Hayır, olmazdı tabi ki! İşte sizlere yağları mıknatıs gibi çeken lipo magnet zayıflama ürünü! Hadi beraber tanıyalım!

 

 

Lipo Magnet İçerik

Lipo Magnet İçeriği şu şekildedir;

Lipomagnet komplex, c vitamini ve chitosan bulunmaktadır. Bu ürünler yağları bir mıknatıs gibi çekilmesini sağlar.

 

Lipo Magnet Kullanım Şekli

Bir kutu lipo magnet içinde 20 tane efervesan tabletten oluşmaktadır.

Bir tablet bir bardak su içerisine atılarak tamamen çözünmesi beklenildikten sonra tüketilmesi tavsiye edilir.

Bir kutu lipo magnet 10 günlük kullanım için uygundur.

Sabah ve akşam tok olmak üzere günde 2 tablet tüketilebilir.

Lipo magnet, bay ve bayan kullanımına uygundur.

Lipo Magnet Etkileri Nedir?

Vücuttan toksin attırabilir

Yağları mıknatıs gibi çekebilir

Uzun süre tok hissettirebilir

Kilo vermek isteyenler tarafından kullanılabilir.

Lipo Magnet Yan Etkileri Nedir?

Lipo Magnet’ın bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

Önerilen kullanımı dozunu aşmayınız.

Hamile ya da emzirme döneminde değilseniz,

18 yaşından büyükseniz ve kronik rahatsızlığınız yoksa kullanılabilir.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Lipo Magnet ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ:  Lipo Magnet nedir, Lipo Magnet ekşi, Lipo Magnet kullananlar, Lipo Magnet sipariş, lipo magnet, lipomagnet, lipo magnet nedir, lipo magnet ne demek?, lipo magnet kullananlar, lipo magnet yorumları, lipo magnet efervesan, lipo magnet kullanıcı yorumları, orjinal lipo magnet, 10 days resmi satış sitesi, 10 days kullanıcı yorumları, lipo magnet sipariş, lipo magnet ankara, lipo magnet istanbul, lipo magnet izmir, lipo magnet bursa, lipo magnet antalya, lipo magnet eskişehir

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.