MANGO 2013 KOLEKSİYONUYLA ŞIKLIK

– MANGO 2013 –

 Hem spor hem klasik şık tarzı tasarımlarında oldukça kendine özgü şekilde ifade eden mango bu sezona da oldukça iddialı bir giriş yaptı. 2013 kış sezonu koleksiyonuna baktığımızda rahat tasarımlar göze çarpıyor. Bu sezon için hazırlanmış kıyafetleri kullanmak, kombilemek çok kolay görünüyor hem de mango şıklığı ve kalitesiyle. Yazdan esintiler taşıyan sezon ürünlerinde beyaz renk oldukça fazla görülmekte. Bunun yanında siyah, kırmızı, füme, asker yeşili, taba renkleri koleksiyonu tamamlayan ağırlıklı renkler arasında. Daha çok klasik siyah-beyaz renklerinin birlikte kullanıldığını görüyoruz.

 Bu sezon modellerine baktığımızda örme salaş triko ve hırkalar, deri, İspanyol paça pantolon, asimetrik etekler ve payet kullanılmış. Elbiseleri de unutmamak gerekli. Bu elbiseler salaş triko hırkalarla kombinlenerek oldukça hoş bir görüntü oluşturulabilir. İspanyol paça pantolonlar bu kış her yerde karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

 Bu kış mango koleksiyonuyla giyinen kadınlar oldukça iddialı olacak gibi görünüyor. Hem günlük hayatta kullanmak için yapacağınız seçimlerde oldukça şık ve rahat olacaksınız hem de gece toplantılarında parlaklığınızla dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. Hatta günlükte kullandığınız parçaları yine mangonun oldukça farklı ve şık aksesuarlarıyla tamamlayarak geceleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mangoyla şık günler diliyorum herkese 🙂

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}