MİSS DIOR GÖZ KAMAŞTIRACAK

Miss Dior’un Harika Seçimi Jenifer  Lawrance

 

 Moda devi Dior’un çanta markası olan Miss Dior’un yeni başlayacak reklam kampanyalarında Jennifer Lawrence’i markanın yeni yüzü olarak seçtiği ortaya çıktı. Miss Dior uzun bir durgunluk döneminden sonra , Raff Simons’u kreatif direktör olarak atayarak önümüzdeki dönemde çok daha yenilikçi ve yaratıcı bir yol izleyeceğinin sinyallerini vermişti. Bu yeniliğin sadece çanta modellerine değil bir bütün olarak moda dünyasına etki edeceğine ve Dior’un trend belirleyici konumuna geri döneceği konuşuluyor.

 

Yenilikçi Tarza Yeni Bir Yüz

 Jennifer Lawrance Miss Dior’un bu yenilikçi atılımında çok isabetli bir seçim gibi görünüyor. Açlık Oyunları filmindeki unutulmaz Katniss Everdeen rolü ile adını duyuran yıldız henüz 22 yaşında olmasına rağmen Umut ışığım filmindeki performansıyla bu seneki Akademi Ödüllerinin en güçlü adaylarından biri.

 Genç, güzel, karizmatik ve başarılı duruşu ile Miss Dior’un mükemmeliyetçi tarzına son derce uyum sağladığı açıkça görülüyor. Reklam filminin ne zaman kimin tarafından çekileceği ise hala merak konusu.