MODADA UYUMU YAKALAYIN

Baştan Sona Modayı Yakalayın!

   Son zamanların yeni trendlerinden birisi haline gelen modada uyum aslında giymiş olduğunuz kıyafetlerin ve taktığınız aksesuarların birbirini tamamlaması anlamına gelmektedir. Takılarınız, çantalarınız, ayakkabılarınız vb. ürünlerinizi daha doğru kullanabilmek için modaya kurallarına dikkat etmeniz modayı takip ederek bilgilenmeniz gerekmektedir. Bu sayede hem çağa uygun modern bir görünüm kazanmış olursunuz. Hem de kıyafetlerinizi aksesuarlarınızla birleştirerek daha iyi konsept etmiş olursunuz.

 Son zamanlarda modacıların üzerinde özenle durdukları konulardan birisi olan modada uyum konusu özellikle bayanların dikkat etmesi gereken kuralları kapsamaktadır. Giyim dünyasında kıyafet kadar onu tamamlayacağınız aksesuarlarda son derece şık ve modern olmalıdır. Kıyafetlerinize renk katmak ve uyum içerisinde şıklığı yakalamak için aksesuar alışverişlerinizi aceleye getirmeden dikkatli yaparak sizde modanın uyum ışığını yakalamış olursunuz.

 Modada uyum demek elbiselerin, takıların, çantaların, ayakkabıların tek bir renk olması demek değildir. Tam aksine kıyafetiniz kapalı bir renk ise tek bir portföy ve ya renkli bir ayakkabı ile elbisenizi canlandırabilir ve ona renk katabilirsiniz. Sade elbiselerinize renk katıp yeterince renkli elbiselerinize de biraz matlık kazandırarak uyumu yakalarsınız. Bu yüzden modada uyumu yakalama da aksesuarların önemi büyüktür.