MUCİZE MEYVELER İLE GÜZELLEŞME SIRLARI

Mucize Meyvelerin Mucizeleri

 Cildimiz bizim için tıpkı bir zırh gibidir. Dışarıdan gelen her türlü etkiye maruz kalan hep cildimizdir. Haliyle bu dış etkiler cilt üzerinde bazı pürüzlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.  Sadece dış etkenler değil aynı zamanda sağlıklı beslenmeme ve yaşlanmada ciltlerimizin yapısını bozmakta ve ilk günkü güzelliğini kaybetmesine neden olmaktadır.

 Özellikle bayanlar için cilt değerli bir kıyafet gibidir. Cildimize ne kadar iyi bakarsak o kadar dinç ve güzel kalır. Çeşitli cilt bakım uygulamaları ile cildimizi genç tutmak ve güzel görünmek mümkün olsa da kullanılan ürünlerin içerisinde katkı maddeleri yer almaktadır. Oysa her yerden ulaşabileceğimiz doğal olarak doğada yerini alan meyveler aslında içerdikleri vitaminler ile güzelliğimizin en büyük destekçileridir.

 Meyveler ile yapılan cilt maskeleri cildi canlandırır, gözenekleri açar cilde canlı, sıkı ve genç bir görünüm verir. Özellikle portakal, limon gibi meyveler içerisinde bulunan meyve asitleri ile yağlı ciltlerin nem dengesini sağlama konusunda oldukça etkilidir. Sadece bu meyveler değil kivi, avokado, elma, çilek gibi meyveler ile hazırlanan cilt maskeleri de son derece etkili ve hoş kokuludur. Sizlerde doğal güzelliği yakalamak için etrafınızda var olan bu doğa harikası meyvelerin güzelliklerinden yararlanarak pürüzsüz bir cilde ulaşabilirsiniz.