Nano Termal Gece ve Gündüz Serumları

Dünya üzerinde hızla yayılan obezite rakamları açlık sayılarında fazla olup 2,1 milyara kadar yükselmiştir. Obezite beraberinde getirdiği hastalıklar ile hayatımızı olumsuz yönde etkilemekle beraberinde ölümlerin gelmesine neden olmaktadır. Vücut kitle indeksinizi hesaplayarak kilonuzun ne derecede olduğunu ölçebilirsiniz. Yapmanız gereken boyunuzun karesini hesaplayarak kilonuzu bur rakama bölmek olacaktır. Buna göre genel olarak söylemek gerekirse vücut kitle indesiniz 25’in altında ise normal bir kiloya sahipsiniz diyebiliriz. Vücut kitle indeksi 30’un üzerinde olan kişilerin obez, 40’ın üzerindekilerin morbit obez, 50’yi geçenlerin ise süper obez olarak kabul edilmektedir. Özellikle morbit obez ve süper obezlerin genellikle yatağa bağımlı yaşamak zorunda kaldıklarını söyleyebiliriz. Kilo indeksinizi hesaplayarak eğer sınırda ya da ciddi rakamların üzerinde iseniz mutlaka bir doktora başvurarak gerekli yardımı almanız gerekmektedir.

Nano Thermal Gel Nedir?

Belirli karışımlar dahilinde olup set halinde gönderilen Nano Thermal Gel set içerisinde; 30 adet serum ve 2 adet damlalık bulunmaktadır. 1 adet Nano Thermal Gel seti 15 günlük kullanım için olup içerisinde bulunan 2 adet sabah-akşam damlalıklar serumların kullanımı içindir. Sabah ve akşam farklı kullanım için uygun görülen serumlar 15 adet gündüz serumu ve 15 adet gece serumu halindedir ve serumlar 8 ml’liktir.

Gece ve Gündüz Serumları Nasıl Kullanılır?

Kullanım gününe göre sıralanan serumları 15 gün boyunca üzerinde belirtilen gün sırasına göre ve düzenli kullanmanız önemlidir. Sabah ve akşam için farklı kullanacağınız serumları karın, bel, basen, bacak, kalça, kol ve kol altında kullanabilirsiniz. Serumu problemli bölgeye parmak uçlarınız ile masaj yaparak derinin iyice emmesini sağlayın. Serumları Kullandıktan sonra ellerinizi mutlaka yıkayın.

Uyarı ve Yan Etki

Dermatolojik olarak test edilmiş olan Nano Thermal Gel bay bayan herkesin kullanabileceği bir ürün olup sadece hassas cilde sahip olan, kılcal damarları çok belirgin olan ya da varis problemi yaşayan kişilerin kullanması için uygun görülmemiştir. Çocukların ulaşamayacağı serin yerlerde muhafıza ediniz.

Nano Thermal Gel Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, İstanbul, Kocaeli, Manisa, Eskişehir, Kastamonu, Samsun ve Türkiye’nin daha birçok şehrinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Nano Thermal Gel, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için kolay ödeme seçenekleri ile sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak sizde Nano Thermal Gel sahibi olabilirsiniz.

Nano Thermal Gel Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Nano Thermal Gel Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Çin(China), İran(Iran), Gürcistan(Georgia), Azerbaycan(Azerbaijan), Japonya(Japan) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

nano thermal, nano termal, jel, nano termal jel, nano thermal gel, sipariş, ödeme, kampanya, nasıl kullanılır, nano thermal gel nasıl kullanılır, nano thermal gel seti, nano thermal gel içeriği, nano thermal gel yan etkisi, nano thermal gel kimler kullanabilir, bölgesel yağlanma, kargo, asya, asya sipariş, nano thermal gel avrupa, asya order, nano thermal gel kampanya, nano thermal gel fiyatı, azerbaycan sipariş

Aşağıdaki sipariş formunu doldurarak en kısa zamanda Nano Thermal Gel sahibi olabilirsiniz. Ayrıca 2 Adet ve daha fazla alımlarınızda termal kemer hediyesi ve ücretsiz kargo imkanından yararlanabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.