NEON OJELER

80′ ler Modası Neon Tırnaklar Geri Döndü

 2012 trendleri arasında olan neon renkler 2013 yılında da moda olarak devam edecek. Neon renklerin hakim olduğu elbiseler, saç tokaları, bluzler, pantolonlar ve neon tırnaklar doğru kombin ile çok hoş ve ilgi çekici sonuçlar veriyor.

Neon oje renklerini yazmadan önce nasıl kullanılır, en doğru sonuç nasıl olur? hakkında bilgiler vermek istedim.

Neon Oje Renk seçimi Nasıl Olmalı?2014-sarı-neon-oje-modelleri

 Şuan birçok kozmetik firmasının farklı renklerdeki neon oje çeşitleri bulunuyor. Tabi en önemlisi giydiğiniz kıyafete göre renk seçimi ve sizi yansıtan bir renk kullanmanız gerekiyor. Neon renklerde  neon sarı, neon pembe, neon yeşil şuan revaçta olan renklerdir. Neon ojeleri her zaman kullanmak yanlış olabilir. Eğlenceli bir ortama gidiyorsanız (gece klubu, tatil, arkadaşlar ile gündüz/gece dolaşması, doğum günleri, partiler gibi çeşitli aktivitelerde rahatlıklı kullanabilirsiniz.

Ofis İçi Çalışan Kadınlar için;oje

 Eğer çalışıyorsanız ofis durumunuza veya giyim tarzına göre neon oje kullanabilirsiniz. Gayet şık kombinasyonlar çıkarabilirsiniz. Uçuk neon renkleri kullanmak yerine biraz daha soft renkleri kullanmaya çalışın. Örneğin pembe olabilir. Neon oje kullanmak istediğinizde üzerinize giydiğiniz kıyafetler çok renkli olmamalı. Siyah, beyaz, gri vb. tonlamalardaki kıyafetiniz ile gayet hoş duracaktır.

Neon Ojelerde Tırnak Boyu Nasıl Olmalı?

 Neon oje sürmek istiyorsanız belirli ölçülerde dikkat etmeniz gereken birkaç dikkat etmemiz noktalar vardır. Bunların başında kıyafete göre renk seçimi ve tırnak uzunluğudur. Tırnaklarınız neon oje kullanırken fazla uzun olmamalıdır.

 Neon renkler normalde dikkat çekicidir ve siz tırnaklarınızı fazla uzun tutup neon oje kullanırsanız, ellerinizdeki görünüm hiç hoş olmayabilir. Bunun yerine kısa tırnaklarda, olmadı orta boy tırnaklarda kullanmanız daha doğru olacaktır.

Ten Rengine Göre Neon Oje Seçimi Nasıl Olmalı?

Neon oje seçiminde önemli olan bir başka kriter oje renginin ten renginize ne kadar uyumlu olduğudur.

Esmer ten rengine göre neon oje; Esmer tenlilere neon sarı ve neon pembe en çok yakışan renklerdir.

Beyaz ten rengine göre neon ojeler; Beyaz tenlilere neon yeşil gibi daha canlı renkler doğru olacaktır.

Buğday ten rengine göre neon ojeler; Kumral tenliler canlı renkleri kullanabilirler.

Sizler için Flormar neon renk serisinin kodlarını aşağıda veriyorum. Kendinize uygun rengi bulabilirsiniz.

FLORMAR NEON OJE RENKLERİ

Flormar Neon Oje Renkleri /2.00TL ye Temin Edebilirsiniz