OBAMA KAHKÜLÜ MODA OLACAK MI?

Michelle Obama 2013 Saç Modellerini Etkileyebilecek mi?

Michelle Obama’ nın ABD Başkanlık yemin törenindeki saçı çok dikkat çekti. Değişik saç stilleri ile sık sık insanların karşısına geçtiği halde bu kez imajında ciddi bir değişiklik vardı. Michelle Obama kahkül bırakmıştı. Bir kaç yıldır görmeye alışık olmadığımız bu kesim Obama ile tekrar gündeme geldi. Yakıştığı kadar yakışmadığını düşünenler de var.

 Barack Obama eşinin yeni saç modelini çok güzel bulduğunu açıkladı ve eşinin her zaman çok güzel olduğunu söyledi. Bayan Obama kendisine yeni saç stilini soran bir gazeteciye ““Bu benim orta yaş krizim. Spor araba alamayacağım ve bungee jumping yapmama izin vermedikleri için kahkül kestirdim” diye bir cevap verdi. Bu cevap espri midir bilinmez. Çünkü Michelle Obama 49 yaşında ve kadınların özellikle zorlu dönemlerde saç modellerini değiştirdikleri de bir gerçek.

Michelle Obama tüm dünyada dikkatle izlenen bir figür. Jacqueline Kennedy’den sonar stiliyle en çok adından bahsettiren bir first lady. tüm dünyada onun yaşamını takip eden çok sayıda hayranı var.Bu yüzden yeni saç stili ile kahkül modasını geri  getirmesi mümkün.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}