Özge Özpirinçci’den Erkeklerin Kadınlar Hakkında Bilmedikleri.

Ünlülerle yapılan bir röportajda ünlü kadınlara Erkeklerin Kadınlar hakkında yanlış bildikleri şeyler  sorulmuş. Özge Özprinçci’de bu ünlülerden birtanesi. Bakalım Özge Özpirinçci bu konuda neler söylemiş;

 

Erkekler bize birşey anlatırlarken sanki bu konuyu onlardan ilk kez duyuyormuş gibi dinleriz halbuki bu konada en az onun kadar bilgimiz vardır ancak erkeğin egosunu tatmin etmek için sevdiğimiz erkeğe böyle bir oyun oynayabiliriz.

 

Bazen erkekler karşısında haklı çıkmak için aslında inanmadığımız bir tez hakkında inandığımızı bile söyleyebiliriz.

 

Güzel bir kadın bizim her zaman erkeklerden fazla ilgimizi çeker, aslında o kadına biz bakarız ancak sanki siz bakıyormussunuz gibi trip yaparız, nedenmi? sırf gıcıklık olsun diye..

 

Bizim hakkımızda yanlış inanışlar vardır bir kadın hayır diyorsa belkidir belki diyorsa evettir evet diyorsa evettir inanışı tamamen yanlıştır. Bilinki biz eğer hayır diyorsak hayır, hayırdır. Başka hiç bir anlama gelmez bu kadar net.

 

Bizde zaman zaman akşamları kız kıza çıkıp birer kadeh birşeyler içmek isteriz. Ama bu bizim üzgün yada kederli olduğumuz anlamına gelmez. Tamamen eğlenmek için çıkarız ve bizimde sizin gibi istediğimiz saate kadar eğlenme ihtiyacımız vardır bazen.

 

Biz her zaman erkeklerden daha güçlüyüz. Buna emin olun kesin ve nettir. İstereniz Limon büyüklüğünde bir yerinizden karpuz büyüklüğünde bir şey çıkarın bakalım çıkarabiliyormusunuz.

 

Regl dönemlerimizde evet biz çekilmeyiz. Ama inanınki o günlerde bizden uzakta olmanız uzak durmanız sizi kurtarmaz. Aslında biz o günlerde size yakın ancak uzak olmak isteriz. Enteresan bir matematik.

 

Bir kadın bir erkeğin bir kere yalanını yakaladımı birdaha asla ona inanmaz sadece inanıyormuş gibi yapar. Yalanların üçlenmesini bekler ve terkeder gider.

 

Erkekler genellemelerden çok hoşlanır mesela her kadın kötü bir sürücüdür yada her kadın güzel yemek yapar. Bu genellemeler çok saçmadır.