Özge Ulusoy’dan Erkeklerin Kadınlar Hakkında Yanlış Bildikleri.

Ünlülerle yapılan bir röportajda ünlü kadınlara Erkeklerin Kadınlar hakkında yanlış bildikleri şeyler  sorulmuş. Özge Ulusoy’da bu ünlülerden birtanesi. Bakalım Özge Ulusoy bu konuda neler söylemiş;

Erkeklere göre bir kadın asla terketmez çünkü terketme seçeneğinin erkeğe ait olduğunu düşünürler. Aslında kadınlarda terkedebilirler. Ancak kadınların terketmeleri için bir noktaları vardır son noktaya kadar beklerler ve o son noktada artık yapılacak bir durum olmadığı anda terkederler.

 

Genelde erkekler terkettikleri kadınlara bir süre sonra tekrar geri dönerler, çünkü birini terkettikten sonra her kadında terkettikleri kadını arar ancak  bulamazlar ve geri dönerler.

 

Erkekler ilişkisi olduğu kadının asla kendisini aldatmayacağını aldatamayacağını düşünürler. Ancak kadınlar erkekler gibi alenen aldatmazlar, bir kadının gözünde bir erkek çoktan bitmişse bir kadın ilişkisi olduğu erkeğe bunu hissetirmeden bile aldatabilir ve karşısındaki erkekğin ne yazıkki ruhu bile duymaz.

 

Her ilişkide kadın kıskanç olacak diye bir durum yoktur. Bazen kadın kıskanç olmaz sadece meraklı olabilir. Bir kadının her hareketini kıskançlık olarak algılanmaması gerekir. Bu ilişkiye zarar verebilir.

 

Erkeklerin her zaman yanlış bildiği yada anlayamadığı anlamakta güçlük çektiği bir durumda öfkelenmekle alakalıdır. Bir erkek sanırki öfkelenmek sadece erkeğe has bir durumdur halbuki bu sadece erkeğe has bir durum değildir. Kadınlarda zaman zaman öfkelenebilir. Hatta sizden bile kat kat fazla öfke duyabilir.

 

Bir erkeğin kadına karşı dürüst olması kadına göre bir saygı göstergesidir. Saygı duyuduğunu hisseden kadın her zaman karşısındaki erkeğe saygılı ve dürüsttür.

 

Erkeklerin kadınlar hakkında göz ardı ettiği en önemli durumlardan bir taneside kadınların aldatılma  yada yalanla karşılaşma gibi durumlarda çok tehlikeli olabildiğidir,

 

Bir kadını asla değiştiremezsiniz, değiştirdiğini sanıyorsanızda yanılıyorsunuzdur. O yüzden bir kadında değiştirmeniz gereken ciddi tarafları varsa hemen ondan vazgeçin yada onu olduğu gibi kabullenin.

 

Her erkeğin arkasında güçlü bir kadın olduğunu duyarız her zaman ama kadınlarda her zaman arkalarında güçlü erkeklerin olduğunu bilmek isterler. Güçlü kadınların arkasında her zaman güçlü ve ilgili erkekler vardır.

 

Erkeklerin yanlış bildiği durumlardan bir taneside evlilikle alakalıdır. Erkekler her kadın hemen ilişki başladıktan sonra evlenmek istediğini sanıp  yanlış bir yanılgıya düşürler. Halbuki her kadın evlenmek istemez. Yani kadınlar için bir ilişki her zaman evlilikle sonlanmaz kaliteli bir ilişkiyle devam etmekte kadınları doyurur.