PAZARTESİ DİYETE BAŞLIYORUM!

Diyete Başlamak İçin Kendinizi İkna Edin!

Pazartesi günü rejime basliyorum:)

 Bu cümle hepimizin mutlaka ama mutlaka hayatında birkaç kere hatta çoğu kere kurmuş olduğumuz bir cumledir. Her pazar günü soylenilen pazartesi günü baslanilan salı günü ise bırakılan en hızlı en sıkıcı en kilo aldirici en tehlikeli eylemdir rejim. Zayirlamaya çalıştıkça gittikçe kilo alırız. Icimizin bir tarafı hep aç diğer tarafı ise devamlı yemek yeme diye bize sinyaller gonderir. Sonucmu amann koyver gitsin diyen taraf galip gelir ve dolapta ne var ne yoksa yenilir.

 Peki hiç yeme diren taraf galip gelmez mi? Tabi ki gelir, en azından benim için bu tarafımın galip geldiği bir zaman olmuştu. Aşağı yukarı 15 kilo vermiştim. Hemde iki ay gibi kısa bir zamanda ve uzunca bir zamanda o kiloları geri almamıştım. Peki sonra ne mi oldu? Anlatayım. Tamamen mahalle baskısı dediğimiz sey oldu. O aman koy ver gitsin tarafına yenilen kişiler tarafından cezalandırıldım! Amannn sunuda ye boş ver zaten iskelet gibi olmuşsun, sen artik kilo almazsın amann benim hatırım için ye ye ye ye ye. Vidi vidi vidi ve böylelikle aldım 20 kilo tekrar.

 Buradan tüm kilo veremeyen hatunlara sesleniyorum inanın hayatta kilo vermenin tek yolu kilo vereceğine inanmaktir. Madem çok biliyorsun sen niye veremiyorsun diyorsunuz değilmi çünkü ben inanamiyorum Su anda ama en kısa sürede inancımı tekrar kazanacağım ve birdaha kimseyi hayatim boyunca dinlemeyecegim. Çünkü biz kadınlar arasında yiyip ama kilo almayan çok az kişi vardır. Bizde onlardan olmadığımız için emek verip verdiğimiz kiloları tekrar almamak adına sadece emeginizi düşünün ve kimseyi dinlemeyin.

 Sonuç mu ? Sonuç olarak ben bu pazartesi rejime basliyorum 🙂 ama kilo vermek için değil güvenimi kazanmak icin. Sizde vazgecmeyin deneyin derim:)