Pro Care Serum Nereden Bulurum?

Anne karnındaki bebeğin gelişimini bile etkileyen balık tüketimi ay zamanda dökülen saçlarında imdadına koşuyor. Özellikle omega 3 yağı açısından zengin olan balık vücudun her bölgesine olumlu etkiler bırakmaktadır. Sağlığımız açısından bukadar faydalı olan balık saç dökülmelerine karşı adeta kalkan görevini üstlenmiştir. Saçların günlük bir miktar yani 50 ile 100 tel kadar dökülmesi normal karşılanmaktadır. Hatta bahar aylarında hava değişimi sebebi ile bu sayı 200’e kadar yükselmektedir. Fakat bu rakamın çok çok üstünde saç kaybı yaşıyorsanız temelinde bazı hastalıklar, bazı yanlış uygulamalar ya da yanlış beslenme gibi faktörler yer alabilir. Beslenmenin tırnaklarımızdan saçımıza kadar her anlamda büyük bir etkisi vardır. Eğer yanlış ve düzensiz besleniyorsanız saç dökülmesi normaldir. Her anlamda fayda sağlayan balığın saç sağlığı üzerinde de etkisi büyüktür. Yeteri kadar omega 3 açısından zengin olan balığı tüketmemek saç tellerinin kaybına neden olabilir. Hem sağlıklı beslenebilmek için hemde özellikle aşırı saç dökülmesi yaşayan kişilerin haftada mutlaka 2 sefer balık tüketmeleri sağlık açısından önemli bir noktadır.

Pro Care Serum Hakkında

50 ml. şişede belirli bir karışımdan oluşan pro care içerisinde; Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi maddeler içerir.

Pro Care Serum Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye gelene kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Kullanımı oldukça basit ve zahmetsiz olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 defa nemli saça 3-4 dakika masaj yaparak kullanılmalıdır. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık dökülmelerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pro Care Serum Yan Etkisi Var mı?

İlaç olmayıp sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılamaz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında saklayınız. Şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermeyen pro care serum bay bayan herkesin problemli bölgesinde kullanabileceği bir üründür.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Kocaeli, İzmir, İstanbul, Van, Gaziantep ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Pro Care Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Çin, Hırvatistan, Estonya, Suudi Arabistan, Taylan, Güney Kore, Katar ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Pro Care sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, asya sipariş, pro care asya sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, asya sipariş, pro care asya, pro care kampanya, pro care satış

Aşağıdaki sipariş formunu doldurarak anında Pro Care Seruma sahip olabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.