Q-Clinic Sakal ve Bıyık Serumu

Kimi insanlar fazla tüylerinden şikayetçi olurken kimi insanlar ise tüysüz olmasından şikayetçi olmuştur. Özellikle bazı erkeklerde görülen köselik durumu sıkça şikayetçi oldukları konulardan biridir. Ergenlik dönemi ile birlikte uzayan kıllar özellikle sakal ve bıyık bölgesinde kendini gösterir. Ancak kimi erkeklerde aynı durum söz konusu değildir. Ergenlik dönemini tamamlamış olmasına rağmen seyrek çıkan ya da hiç çıkmayan kıllar bir süre sonra kendini köseliğe bırakır ve bu durum da erkekleri rahatsız eder. Farklı bir imaja girmek isteyen ya da dış görüntüsüne dikkat eden bazı erkekler sakal ya da bıyıklarının uzamamasından dolayı kendini huzursuz hissetmiştir. Ancak bu durum ile baş etmek sanıldığı kadar zor değildir. Eğer sakal ve bıyık bölgesindeki tüylerin seyrek çıkmasının nedeni genetik yani kalıtsal faktörler değil ise sakal ve bıyıkların geç çıkmasında ya da çıkmamasında ki nedenleri doktorunuza danışarak yardım alabilirsiniz.

Q-Clinic Sakal Serumu Nedir?

Özellikle az çıkan ya da hiç çıkmayan tüylerinden şikayetçi olan erkeklerin kullandığı ve olumlu sonuçlar ile karşılaşmasını sağlayan ürünlerden biride Q-Clinic sakal ve bıyık serumu olmuştur. Kolay kullanımı ile birçok erkeğin kullanarak tercihleri arasına girmeyi başaran Q-Clinic, son zamanlarda en çok satışı yapılan ürünlerden biri olmayı başarmıştır. İsminden de belli olduğu gibi sakal ve bıyık bölgesinde kullanılan Q-Clinic özellikle köse olan ya da daha gür sakallara sahip olmak isteyen erkeklerin tercihleri arasına girmeyi başarırken kolay kullanımı nedeniyle ürünü uygulayabilmelerini sağlamıştır.

Q-Clinic Sakal ve Bıyık Serumunun İçeriği Nedir?

Şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan Q-Clinic içerisinde; Deionied Water, Procapil (Apigenin, Biotinil tripeptid, Oleanoic asit) Zinc Pyrithione, Stinging Nettle, Biotin, Glycerin, Benzyl alcohol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, Fragrance gibi bileşenler bulunmaktadır. Her bir şişesi 30 ml’dir ve 3 ay kullanım içindir.

Q-Clinic Sakal ve Bıyık Serumu Nasıl Kullanılır?

Kolay kullanım özelliklerine sahip olan ve kullanım kolaylığı sunan Q-Clinic Sakal Serumu,  İhtiyaç duyulan bölgeye serum sıkılmalı ve dairesel hareketlerle masaj yapılarak yedirilmelidir. Özellikle belirli saatlerde uygulanma ihtiyacı duymayan Q-Clinic, gece yatmadan önce veya gündüz rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Bunun dışında sakal konusunda problem yaşayan tüm erkeklerin kullanabileceği Q-Clinic Sakal Serumu, şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Dilerseniz doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece sakal bölgesi ile sınırlı kalmayan Q-Clinic serumu problemli diğer bir bölge olan bıyık bölgesinde de kolaylıkla ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Q-Clinic Serum Nereden Bulurum?

Uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Zonguldak, Kastamonu, Mardin, Bartın, Çorum, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla Q-Clinic Sakal Seruma ulaşabilirsiniz. Q-Clinic Sakal ve Bıyık Serumu hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Q-Clinic Serum Asyada Nereden Bulurum?

Hızlı gönderim imkanları ve avantajlı fiyatlar ile birlikte Azerbaycan, Gürcistan, Japonya, İsrail, Filistin, Çin ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş vererek kısa bir süre içerisinde Q-Clinic Seruma sahip olabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
q clinic, q clinic sakal serumu, q clinic sakal serumu kullananlar, q clinic sakal serumu yorum, q clinic sakal yorumlar, q clinic sakal serumu kullanımı, q clinic sakal serumu yorumlar, q clinic sakal serumu kullanım şekli, q clinic sakal serumu kimler kullanabilir, q clinic sakal serumu nereden bulurum, q clinic sakal serumu fiyatı, q clinic sakal serumu nerede satılır, q clinic sakal ve bıyık serumu, q clinic bıyık serumu, saç dökülmesi, sakal dökülmesi, köse, köselik neden olur, sakal çıkarma yöntemleri, bıyık çıkarma yöntemleri, azerbaycan sipariş, asya sipariş, asya order, azerbaycan order, asya ülkeleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.