SAÇIN UZAMASINI SAĞLAYAN KÜRLER

Saç uzatmak İçin Kullanılan Kür

 Saç şüphesiz ki kadınlar için çok önemlidir. Herşey güzel saçlarla başlar. Güzel bir saç bütün havanızı ve güzelliğinizi etkiler. Aynı şekilde çirkin bir saç ise bütün güzelliğinizi götürebilir. Tabi erkeklerin en sevdiği saç stili ise uzun saçtır. Eğer saçlarınız kısaysa ve uzamıyor ise hiç üzülmeyin. Bu kürleri uygulayarak sizde güzel saçlara sahip olabileceksiniz.

 Şimdi vereceğim kürü evinizde rahatlıkla hazırlayabilir ve uygulayabilirsiniz. Yapımı ve kullanımı hiç zor değil. Ayrıca herhangi bir yan etkisi de yok. Tamamen doğal ve evde bulunan malzemelerle hazırlanabilen bir karışım. Bu karışım ile saçlarınız daha hızlı uzayacak ve daha bakımlı olacak. Ayrıca bu kürü sadece bayanlar değil baylarda rahatlıkla kullanabilir. Etkisi aynı olacaktır.

İşte kürümüzün hazırlanışı:

  • Yarım tatlı kaşığı susam yağı
  • Yarım tatlı kaşığı badem yağı
  • Yarım tatlı kaşığı hint yağı
  • 2 Ampul e vitamini
  • 2 Ampul bepanten

Bu ampulleri eczanelerden temin edebilirsiniz.Hepsi doğaldır. Zaten şampuanların içinde bulunan malzemelere yakın malzemeler.

Peki bunları nasıl hazırlayacağız ?

 Malzemelerin hepsini alın ve cam bir kaba koyun (porselende olabilir). Bu kaba koyduktan sonra hepsini iyice karıştırın. Daha sonra hazırladığınız kürü saç diplerinize masaj yaparak iyice yedirin. Fakat bu masajı yaparken narince yapın. Yani sert bir şekilde bastırarak yapmanıza gerek yok. Bu işlemi yaptıktan sonra saçınıza sıcak bir havlu sarın. Havluyu kafanızda 1 ila 1.30 saat arası bekletin. 1 saat sonra saçlarınızı şampuanla bir sefer yıkayın.Bu işlemi haftada 1 veya iki kez uygulayarak sizde uzun ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.