SAÇLARINIZLA BÜYÜLEYİN

BÜYÜLEYEN SAÇLAR İÇİN


Güzel saçlara sahip olmayı kim istemez. Sanırım biz kadınların en çok istediğimiz şey muhteşem güzellikte herkesi baktıracak kadar güzel saçlara sahip olabilmek. İşte size güzel saçlara sahip olabileceğiniz püf noktaları sunuyoruz. 

* Saçlarınıza dolgunluk katmak için saçlarınızı duştan sonra kuruturken büyükçe bir saç fırçası kullanın. Saç fırçasını saçlarınıza dolayın ve saçlarınızı o şekilde kurutun. Bu şekilde saçlarınıza dolgunluk kazandırabilirsiniz.

* Eğer saçlarınızı düz istiyorsanız saçlarınızı kuruturken kesinlikle fırça kullanmayın. Fırça yerine düzleştiricilerden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde doğal bir görünüm elde edeceksiniz.

* Duştan sonra saçınız hafif nemliyken silikon içeren bir serum yada saç kremi kullanırsanız saçlarınız bu şekilde daha kolay şekil alacaktır.

*Kuru saça şekil vermek nemli saça şekil vermekten daha zordur. Bu yüzden saçlarınız kuru ise ve mutlaka kuru iken şekil vermek istiyorsanız Saçlarınızı aşağıya doğru atın ve saç diplerine sprey sıkın daha sonra saçlarınızı tekrar geriye attığınızda saçlarınız dolgun görünecektir ve havalı olacaktır.

* Saçlarınızı kuruturken Saçlarınızı saç diplerinden havalandırarak tararsanız saçlarınız daha dolgun olacaktır.

* Saçlarınızı yıkarken yapılan bir hata ise saçların tamamına şampuanı ve kremi kullanmaktır. Bu şekilde yapmayın şampuanı saç diplerinize kremi ise saç uçlarınıza uygulayın. Bu şekilde saç uçlarınız kuru kuru bir görünüme kavuşmayacaktır.