Santelife Form Çorbası Nasıl Tüketilir?

Kilo almamızın enb büyük temel nedenlerinden biride sindirim sorunları ve hazımsızlık olmuştur. Sindirim sistemini hızlandırması dolayısıyla diyet yapanlarında özellikle tüketmesi belirtilen lif kaynaklı besinler metabolizmanın hızlanmasına ve kilo verilmesine yardımcı olmaktadır. Peki nedir bu lif açısından zengin besinler? Bu besinlerin başında sebzeler gelmektedir. Özellikle yeşil yapraklı olan ıspanak, karnabahar, brokoli, lahana lif açısından güçlü sebzelerdir. Bunların dışında elma, yulaf, kepek, fasulye, nohut, mercimek, tahıllar, enginar, mısır, bulgur ve elmadır. Bağırsak problemi çekiyor ya da diyet programı uygulayan biriyseniz bu besinleri sık sık öğünlerinizde tüketmeniz hem sindirim sistemini hızlandıracak hemde kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Santelife Form Çorbası Nedir?

Birbirinden farklı sebze ve baharatın kurutulması ile oluşturulan Santelife, 21 günlük kullanım için 1 kutu içerisinde 21 adet form çorbasından oluşmaktadır. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz önerilmektedir. Kullanımı: oldukça basit olan Santelife form çorbası, 250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet form çorbası atarak 3-4 dakika kadar demlenmesini sağladıktan sonra içebilirsiniz.

Santelife Form Çorbasının İçeriği Nedir?

İçeriğinin doğal bitki, baharat ve sebze bulundurması ile birçok kişinin dikkatini çeken diyet ürünlerinden biride Santelife form çorbası olmuştur.

– Domates, sarımsak, maydanoz,

– Soğan, lahana, yeşil biber,

– Brokoli, kırmızı acı biber, kereviz,

– Zencefil, karabiber, kimyon gibi sebzelerin ve baharatların kurutulmuş hali bulunmaktadır.

Santelife Form Çorbası Nerede Satılır?

Orijinal ürün garantisi ile birlikte Ankara, İstanbul, Kastamonu, Bilecik, Samsun, Giresun, Isparta, Tokat, Sivas ve Türkiye’nin birçok şehrinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Santelife Form Çorbası Avrupa’da Nerede Satılır?

Hızlı kargo gönderimi ve uygun fiyat imkanları ile birlikte Almanya(Germany), Beçika(Belgium), Fransa(France), İngiltere(England), İtalya(Italy), Polonya(Poland) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, avrupa, avrupa sipariş, santelife avrupa, santelife kullanımı, santelife avrupa sipariş, çorba, diyet, kilo vermek, sebze çorbası, diyet çorbası, form çorbası, kalorisi düşük çorba, diyet çorbası tarifi, hazır çorbai hazır diyet çorbası

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.