Sharon Stone Diyeti İle Formunuza Kavuşun

Diyet ve beslenme konularında nasıl bir algı içerisine girdiğimiz çok önemli çünkü bu konuyu hırs yapacak hale getirirseniz, kilo vermenizin durmasının yanında sağlıklı beslenemeyip, hastalıklara sebebiyet verebilirsiniz.

Her geçen gün algımızı değiştiren sosyal medya ve televizyonlar, bizi bu durum karşısında sağlıksız beslenmeye itebilir. Bu durumu ortadan kaldırmanın tek yolu ünlülerin uyguladığı diyetleri de uygulasanız, ya da başka bir diyete de yönelseniz kendi bedeninizi tanımalı ve ona göre bir diyet uygulamalısınız.

Şu sıralar diyet arayışı içine girenler için ünlülerden etkili diyetleri uygulayanlar arasında olan Sharon Stone diyetini sağlıklı bir diyet olması açısından sizlere sunmak istedik ve işte diyet menüsü:

Har sabah aynı besinler:  yarım greyfurt, 1 dilim kepek ekmeği, 1 top peynir, çay ya da kahve

1.Gün:

Öğle yemeği: ızgara tavuk, domates

Akşam: ızgara balık, az yağlı salata, bir dilim ekmek, 1 meyve

urunler_0313938606101403

2.Gün:

Öğle yemeği: meyve salatası

Akşam yemeği: yağsız ızgara köfte, 1 domates, haşlamış kereviz ya da bürüksel lahanası, 5 adet zeytin, 1 salatalık

038

3.Gün:

Öğle yemeği: ton balığı, salata, 1 bardak greyfurt suyu ya da 1 meyve

Akşam yemeği: ızgara tavuk, söğüş marul, 1 domates, 1 salatalık

grapefruit-grapefruit-fruit-bowl

 

Sizde yıllara meydan okuyan Sharon Stone’un harika fiziği ve güzelliğine bu diyeti uygulayarak ulaşabilirsiniz. Hem de bu sayede sağlıklı bir diyete ve beslenme şekillerine sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Ünlülerin diyeti, ünlü diyetisyenler, sağlıklı yaşam, Sharon Stone diyeti, Sharon Stone yaşı, Sharon Stone güzellik sırları, beslenme önerileri, yaşam koçlarının diyetleri, şeyda coşkun diyeti, ender saraç diyeti, zayıflatan kürler, zayıflatan içecekler limon diyeti, domates diyeti