ŞIK OLMANIN SIRLARI VE MODA

ŞIK OLMAK İÇİN ÖNERİLER

  Biz bayanlar her zaman güzel ve şık olmak isteriz. Bunun içinde oldukça vakit ve nakit harcamaktan da asla çekinmeyiz. Ve çoğu zaman şıklığı sadece günün modasında ararız. Peki herkesin günün trend modelleriyle şık ve güzel olmayı başarabilmesi mümkün mü?

 Giydiğimiz kıyafetlerin sırf moda olması bizi bulunduğumuz ortamın gözdesi yapması mümkün değil ne yazık ki. Önemli olan kendimize yakışan modeller ve renkleri keşfedip uygun kıyafetler seçebilmek. Güzellik ve şıklığı moda da değil kendimize yakışanda bulmamız gerekir. Önce vücut yapımızın farkına varıp, vücut tipimize uygun modeller seçmeliyiz. Kısa, uzun, zayıf veya kilolu olabiliriz. Ya da esmer, sarışın veya kumral. Güzelliğimizi ortaya çıkarmak, güzelliğimizle dikkatleri üzerimize toplamak kendimize uygun model ve renklerle mümkün.

  Alışveriş yaparken seçimlerimizi bu doğrultuda doğru parçalar üzerine yaparsak kendimize uygun bir gardolaba sahip oluruz. Böylece her zaman şık olabilir güzelliğinizle baş döndürebilirsiniz. Mükemmel giyinmek için sadece  modayı  değil gardolabınızı  kullanın.