SOĞAN SUYU DİYETİ

Soğan Suyu İle Diyet Nasıl Yapılır?

 Etrafımda birçok kişinin deneyerek zayıfladığı formülü paylaşmak istiyorum sizlerle. İlk duyduğumda çok inandırıcı gelmeyen bu kürün etrafımda deneyenlerin kilo verdiğini görünce oldukça şaşırdım. Kişinin metabolizmasına bağlı olarak kişiden kişiye değişiklik gösterebilse de genellikle kişilerin ayda 4 kiloya kadar zayıflamasında etkili olduğu görülüyor. Tabi bu kürün yanında uygulayacağınız diyetle vereceğiniz kilo miktarı sizin elinizde.

 Soğan suyunun çok sayıdaki faydalarını sizlerde duymuşsunuzdur. Sivilce sorunları için, saç dökülmesi sorunlarında ve cilt lekeleri tedavisinde kullanıldığı bilinir soğan suyunun. Son zamanlarda ise hızlı zayıflamaya yardımcı olarak kullanılmakta. Zayıflamak amacıyla kullanabileceğiniz soğan suyu antioksidan özelliği ile vücudunuzu temizler ve doğal antibiyotik özelliği taşıdığı içinde sağlığınıza da katkı da bulunacaktır.

Soğan Suyu Kürünün Hazırlanışı:

   Orta boy bir adet soğanı kabuklarını soymadan yıkayın ve sirkeli su içinde yarım saat kadar bekletin. Daha sonra bir su bardağı kaynar suda soğanınızı kaynatın.

İçebilecek sıcaklığa gelen soğan suyuna limon sıkılarak içilir. Her gün günde bir bardak içilmesi tavsiye edilir.

Bu işlemi yeşil soğanla da yapabilirsiniz. Ama yeşil soğanın püsküllerini atmayın.