Svetol Green Coffee Kimler Kullanabilir?

Çağın hastalığı olarak kabul edilen obezite bay, bayan, çocuk fark etmeksizin herkesin karşılaştığı sağlık sorunlarından biridir. Yanlış beslenme alışkanlığına ve hareketsiz yaşama bağlı ortaya çıkan obezite bunun dışında; genetik nedenler, bazı hastalıkların olması, hormonel bozukluklar, bazı ilaçların kullanılması fazla kilo almamızda ki en büyük nedenlerden biridir. Zamanla giderek alınan ve verilmesi daha da imkansız hale gelen fazla kilolar bir süre sonra obezite hastalığı ile karşı karşıya gelmemize neden olmaktadır.

Özellikle çocuk yaşlarda başlayan fazla kilolar gerekli önlemlerin alınmaması durumunda yaşın ilerlemesi ile birlikte daha da artabilir ve obezite ile savaşılmasına neden olabilir. Bu nedenle çocukların beslenme konusunda ki en büyük yardımcıları olan anne ve babalar mutlaka çocuklarının beslenme alışkanlıklarına dikkat etmelidirler. Özellikle fast food beslenmeyi seven çocuklar öğün yapmak yerine abur cubur beslenmeyi tercih ederler. Son derece yanlış olan bu davranışı kontrol etmek ise anne ve babalara düşmektedir. Çocuğunuzun fazla kilo almadan kilo kontrolünü sağlamak için mutlaka beslenme alışkanlıklarını gözlemleyim.

Svetol Green Coffee İçeriği ve Kullanımı

Özellikle diyet yapan kişilerin tercihleri arasına giren ve aynı zamanda yeşil kahve kapsülü olarak da bilinen Svetol, birbirinden farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Svetol içeriği ise;

– %50 Yeşil kahve çekirdeği ekstresi

– Kavrulmamış coffea robusto ekstresi

– %50 Ponifenol

– %50 Klorojenik Asit

– %10-5 Kafeolkuinik asit ve %2 den aza standardize edilmiş kafein

– Chitosan 300 mg

– Bitkisel kaynaklı jelatin (Hidroksipropil metil selüloz) gibi farklı bileşenlerden meydana gelmektedir.

Svetol Green Coffee Nasıl Kullanılır?

Kapsül olan ve bu nedenle ekstra bir kullanım özelliği gerektirmeyen Svetol, sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 2 defa kullanılmaktadır. Ayrıca 1 kutu Svetol içerisinde 60 adet yeşil kahve kapsülü bulunmaktadır. Bay ve bayan herkesin kullanımına uygun olan Svetol hamile, emziren annelerin ve kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanımı için önerilmemektedir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

Svetol Green Coffee Nereden Bulurum?

En uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Bursa, Kayseri, Kırşehir, Adana, Konya, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Svetol yeşil kahve kapsülü temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Svetola sahip olabilirsiniz.

Svetol Green Coffee Avrupa’da Nerede Bulurum?

Svetol Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Danimarka, Münih, Kanada, Fransa, Paris, İngiltere, Londra ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
svetol, svetol nedir, svetol yeşil kahve kapsülü, svetol green coffee kullanıcı yorumları, svetol zayıflama, svetol green coffee, svetol yorumlar, svetol yeşil kahve, svetol green coffee kullananlar, svetol green coffee nedir, yeşil kahve kapsülü, svetol içeriği nedir, svetol nereden bulurum, svetol satışı, svetol nerede satılır, svetol sipariş, svetol kullanımı, svetol nasıl kullanılır, svetol kapsül, svetol ne kadar, svetol fiyatı, svetol kimler kullanabilir, svetol kimler kullanamaz, svetol kullananlar, svetol kullanıcı yorumları, avrupa, almanya, berlin, londra, avrupa sipariş, avrupa order,  kilo kontrol ürünleri, diyet ürünleri, obezite

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.