TAKI ORGANİZERİ

TAKILARIMIZI NASIL BİR DÜZENE SOKABİLİRİZ?

       15 gün önceye kadar takılarımla inanılmaz başım dertliydi. Hepsi bir taraftaydı ve ne kadar takım olduğunu bile bilmiyordum çoğu zaman başka başka yerlere koyduğum için teklerini bulamıyordum yada aradığım takımı bulamıyordum. İnternette dolaşırken gittgidiyorda bir ürüne rastladım. Elbise Şeklinde Takı Organizeri. Aslında ilk başta pek sıcak bakmadım acaba nasıldır kullanabilir miyim. Benim takılarımı taşır mı diye bir sürü problem yaşadım. Ancak sonunda almaya karar verdim ve aldım. Fiyatı 15 TL bence çok uygun hele yıllardır olan bu dağınıklığı topladığı için çok çok ucuz. Aslında daha sonra araştırdığımda ürünün daha ucuz fiyatlara satıldığını da gördüm ancak üzülmedim. Çünkü elime geçen ürün işime yaramıştı.

      Ürün ertesi gün elimdeydi heyecanla bekledim kargoyu ve sonunda gördüm resmen bir elbiseye  benziyor. Bir tarafında 40′a yakın cebi var ceplerin üst tarafı şeffaf olduğu için mükemmel şekilde içinde ne var görebiliyorsunuz. Diğer tarafında ise 20′e yakın cengel tarzında tutamaç var oraya ise kolyelerinizi büyük küpelerinizi asabilirsiniz. Ben ki bir sürü takım olmasına rağmen hepsini aldı ve yeni takılar için yerim bile kaldı 🙂

      Önerir miyim? Evet kesinlikle öneririm. Alın ve elbise dolabınıza asın bir adet elbise kadar yer kaplayacak ancak dünya kadar takınızı toparlayacak.