TAKIP TAKIŞTIRIN

 TAKIP TAKIŞTIRIN

 Güzellik denilince akan sular durur biz bayanlara. Güzelliğimizi kendi tarzımızla yansıtmak isteriz çoğu zaman. Farklı, dikkat çekici, kendimiz olduğumuzu inandığımız şekilde giyinip kendimizi yansıtmalı, aynada mutlulukla gülümsemeliyiz kendimize. Kendimizi yansıtan kıyafetler ve onları tamamlayacak çeşit çeşit takılar bize yardımcı olacaktır. Öncelikle kıyafet seçimi önemli tabi ama o kıyafeti neyle nasıl kombinlediğimiz de oldukça hayati önem taşıyor. Doğru aksesuar sizi oldukça şık bir hale getirebilecekken yanlış aksesuar seçimi muhteşem kıyafetinizle sizleri rüküş duruma düşürebilecektir.

 Haydi kızlar içimizdeki bizi ortaya çıkarıp şıkır şıkır bir biz olalım. Hareketli, cıvıl cıvıl kişiliğinizi rengarenk bilezikler, renkli şallar, desenli yüzüklerle ortaya koyun. Bir jean ve sade bir tişörtle de oldukça hareketli, farklı ve güzel olabilmeniz mümkün. Korkmadan takın renkli bileziklerinizi, uzun kolyenizi yada ilginç yüzüklerinizi. Özgür bırakın içinizdeki sizi.

 Ağırlık ve sadelikten yana iseniz kullanacağınız zarif bir kolye ya da ince narin bir künye ya da şık bir yüzük sizinde kurtarıcınız olabilir. Özellikle inci küpeler şık bir elbiseyi kombinlemenizde size yardımcı olacaktır.

 Son birkaç sezon takı yönünden oldukça zengin. Hemen hemen her yerde oldukça çeşitli modellerle, herkesin zevkine, tarzına hitap eden takılar mevcut. Hazır bu zenginlik bizlere sunulmuşken bunu sonuna kadar değerlendirmeliyiz.

 Takıp takıştırın güzelliğinizle dikkatleri üzerinizi çekin. Hangimiz sevmeyiz ki şıkır şıkır takıları. Yanından geçerken girip bakmasak da hemen gözler inceler şöyle bir vitrinleri, tezgâhları. Sade bir kıyafeti zenginleştirin takılarla. Takın takıştırın kendinize, tarzınıza renk katın.