Teff Life Slim Çayı nedir? Teff Life Slim Çayı içeriği nedir? Teff Life Slim Çayı faydaları nedir? Teff Life Slim Çayı kullanımı nasıldır?

Kilo vermek ve onu korumak günlük bir mücadeledir. Tüm kiloları vermenize yardımcı olabilecek sihirli bir değnek yok ama bazı şifalı bitkiler kesinlikle hedeflerinizi destekleyebilir ve kilo verme sürecini hızlandırabilir. İyi bir egzersiz rejimi ve sağlıklı ve dengeli bir diyet yapmadan sağlıklı kilo vermeniz biraz zor ancak bu bitkiler size ekstra bir destek sağlayabilir.

Son zamanların ise en popüler bitki çayı Teff Life Slim Çayı olarak karşımıza çıkıyor. Bu çay ile beraber fazla yağlarını yakabilir, spor için vücudunuzda enerji bulabilirsiniz. Gün boyu metabolizmanız hızlı çalışarak kalori yakmanıza yardımcı olur iken bir yanda da kolay sindiriminin tadını çıkarabilirsiniz.

Teff Life Slim Çayı İçerik

Teff Life Slim Çayı İçerisinde bulunan bitkiler:

Teff Tohumu, diyet lifi oranı yüksektir. Kilo vermeye yardımcıdır. Sindirimi düzenler.

 

 

 

Bamya Çiçeği, zayıflama da etkileri vardır.

 

 

 

Biberiye, İçerisindeki etkin maddeler yağ yakıcı olarak görev görür. Metabolizmayı hızlandırır.

 

 

 

Funda, Böbrekleri çalıştırarak idrar söktürmeye yardımcıdır.

 

 

 

 

Yeşil Kahve, yağ depolamasında daha hızlı bir tüketimi teşvik ederek, metabolizma hız oranını artırır.

 

 

 

Sandaloz Sakızı, kilo vermek için yardımcıdır.

 

 

 

 Kitre Zamkı, kilo kontrolü için kullanılabilir.

 

 

 

Tarçın, kan şekerini denge de tutar

 

 

 

Mate Yaprağı, Metabolizmayı hızlandırır. İştahı keser ve kalori alımını azaltır.

 

 

 

Kuşburnu, c vitamini deposudur.

 

 

 

Yeşil Çay, metabolizmayı hızlandırarak zayıflama da etkilidir.

 

 

 

Kinoa tohumu, diyetlerini kontrol etmek isteyen ve kilo vermek isteyenler için kullanılır

 

 

Chia Tohumu, tok tutucu etkisi vardır. İştah keser.

 

 

 

Barut ağacı kabuğu, Sindirim sistemi üzerinde etkilidir. Özellikle safra, karaciğer, bağırsak organları üzerinde etkisi vardır. Bu organların daha iyi çalışmasını sağlar.

Aspir tohumu, vücutta biriken fazla yağı eritir. Metabolizmayı hızlandırır.

 

 

 

Lepidyum, zayıflamak isteyenler tarafından kullanılır

 

 

 

Kiraz meyve sapı, Böbreklere faydalıdır. İdrar söktürücüdür. Fazla suyun vücuttan atılmasına yardımcı olur

 

 

 

Limon otu, yağ yakıcı özelliği ve bağırsaklardaki gazı giderici etkisi vardır.

 

Acai, kilo vermek isteyenler tarafından kullanılır.

 

 

 

Teff Life Slim Çayı Kullanım Şekli

Teff çayını ise sabah kahvaltıdan yaklaşık 30 dakika önce kaynamış bir bardak ya da fincan suya atılır. 4 dakika beklendikten sonra aç karnını içilir.

Teff Life Slim Çayı Saklama Koşulları

Oda sıcaklığında, kutusunun içerisinde saklayınız!

Teff Life Slim Çayı Etkileri Nedir?

Güçlü antioksidanlar içerir.

İştah kesici ve tok tutucu özelliği ile diyetinizde size yardımcı olacaktır.

Fazla yağlarınızı yakmanızda size yardımcı olacaktır.

Vücuttan ödem ve toksin atmak için oldukça etkilidir.

Sindirim sitemini düzene sokar. Bağırsaklarının düzenli olarak fonsksiyonlarını yerine getirmesine fayda sağlar.

Gün boyu metabolizmayı hızlandırır ve kalori yakımını artırabilir.

Teff Life Slim Çayı Zararları Nedir?

Bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Herhangi istenmeyen bir durum gerçekleşir ise doktorunuza başvurmanızı öneririz.

Teff Life Slim Çayı Kullanımı

Teff Life Slim Çayı, sabah kahvaltıdan yaklaşık 30 dakika önce kaynamış bir bardak yada fincan suyun içerisine bir adet Teff Life Slim poşet çayı atılır. Yaklaşık 4 dakika bekledikten sonra, sabahları aç karna, yemekten yarım saat önce içilir.

Teff Life Slim Çayı Uyarılar

Kalp, şeker, tansiyon hastaları ve hamile bayanların ürün içeriğini uzmanlara danışarak kullanmaları önemle tavsiye edilir

Ürün içeriğinde bulunan bitkilere karşı alerjisi olanların uzman kontrolü sonrası kullanmaları gerekir.

Teff Life Slim Çayı ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: Teff Life Slim Çayı, Teff Life Slim Çayı  nedir,Teff Life Slim Çayı fiyati, Teff Life Slim Çayı, Teff Life Slim Çayı yan etkileri, Teff Life Slim Çayı kullanıcı yorumları, Teff Life Slim Çayı nasil kullanilir, Teff Life Slim Çayı nedir, Teff Life Slim Çayı zararlari, Teff Life Slim Çayı çay kullananlar, Teff Life Slim Çayı zayıflama çayı, Teff Life Slim Çayı, Teff Life Slim Çayı bitki çayı, Teff Life Slim Çayı cay, Teff Life Slim Çayı çay, Teff Life Slim Çayı Facebook, Teff Life Slim Çayı sipariş, Teff Life Slim Çayı satış, Teff Life Slim Çayı yorumları

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.