TOLGA KAREL MODA İŞİNE EL ATTI

Tolga Karel Moda Dergisi İşine Girdi!

 Oyunculuğa bir süre ara vermiş olan Tolga Karel yepyeni projelerle piyasaya yeni bir giriş yapıyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda fotoğraf stüdyosu açan Tolga Karel bu sefer ise moda dergisi çıkartmaya hazırlanıyor. Fotoğraf stüdyosu pek başarılı olamamış ve internet üzerinden satışa çıkartmıştı. Fakat bu sefer moda dergisinde böyle olmayacağını söylüyor.

 Tolga Karel fotoğrafçılık hobisini bitirmediğini tam tersine moda dergisinde de fotoğrafları kendisinin çekeceğini söylüyor. Dergisinin adı ise L”Variete. Dergide ünlülerle yapılan özel röportajlar, sağlık , güzellik ve bakım, dünyadan moda gibi kategoriler yer alacak. Tolga Karel bu dergiden son derece umutlu olduğunu ve çok tecrübeli bir ekiple yola çıktıkları söylüyor. Ayrıca yapılan röportajda ise Tolga Karel şunları söylüyor:

 ”Konusunda son derece tecrübeli bir grup ile yola çıktık. Modaya dair anlatılması ve yazılması gereken her şeyi a artı dünya markalarıyla birleştireceğiz. Dergimiz L’Variete’nin ilerleyen dönemlerde büyük bir tanıtımını yapacağız. Konularında  vakıf olmuş ve başarılı birçok kişiyi hiçbir yerde göremeyeceğiniz fotoğraf çekimleri ile ve çok özel röportajlar ile takipçilerimiz ile dergimiz de buluşturacağız.”

Derginin kreatif müdürlüğünü ise Tolga Karel üstlenecek.

 Derginin başarılı olmasını canı gönülden istiyoruz.Umarız ki başarılı olur ve ilerleyen dönemlerde sadece Türkiye ile kısıtlı kalmayıp bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla yürür.Dünya çapında bir moda dergisi neden bizim ülkemizden de çıkmasın ki ?