Tonik Mucizesi

Tonik Cilt Temizliğinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Tonik olmadan cilt bakımı tamamlanamaz. Yüzünüzü cilt temizleyicinizle temizlediniz ve artık gözenekleriniz savunmasız durumda artık bu durumda tonik kullanarak gözeneklerinizin sıkılaşmasını ve kir ile dolmamasını sağlamış olacaksınız.

Tabi bir çok markanın toniği var artık günümüzde, bunlara para verip mutlaka almanız gerektiğinizi söylemiyorum, evinizdede kendiniz gül suyu, maden suyu gibi maddelerle tonik yapıp kullanabilirsiniz.

Eğer sivilceli bir cildiniz varsa mutlaka ama mutlaka tonik kullanmalısınız. Çünkü tonik kullanmadığınızda yağlı cilde sivilce oluşumuna kapı açmış olacaksınız. Sivilceli ve yağlı cilt yapısına sahip kişilerin kullanması uygun olan toniklar alkol içeren toniklerdir.

Tonik Uygulaması;

Cildinizi Temizleme ürününüzle temizledikten sonra. Makyaj pamuğu yada normal bir parça pamuk ve tonik ile cildinizi güzelce silin. Boyun bölgenizi kesinlikle unutmayın. Daha sonra kurumasını bekleyip kuruduktan sonra ılık su ile yüzünüzü durulayın ve son olarakta cilt temizliğinin olmazsa olmazı nemlendiricinizi sürün.

Dışarı çıkarkende mutlaka 25 faktör üzeri bir güneş koruyucusu sürmeden dışarı çıkmayın. Hem yaz, hemde kışın mutlaka güneş koruyucunuzu unutmayın.