TOPUKLU AYAKKABIDA YENİ TRENDLER

2013 Modası Topuklu Ayakkabılar

 Moda ile yakından ilgilenen bayanların vazgeçemeyecekleri en önemli aksesuarları topuklu ayakkabılarıdır. Topuklu ayakkabılar topuk uzunluğuna ve şekline göre değişik isimler alırlar. Apartman topuk, kısa topuk, kalem topuk vb. bunlardan birkaç tanesidir. Kadınların e büyük tutkularını oluşturan ve güzelliklerini tamamlayan topuklu ayakkabılar 2013 yılında yeni trendlere büründürülmüştür.

 2013 yılının en göze batan topuklu ayakkabı modelleri rengârenk pastel renkler ile süslenmiş ayakkabılardır. Gördüğünüzde şekerlemeler kadar tatlı ve masum renklere büründürülen bu ayakkabılar işte bu nedenler ile kadınların ilgisini çekmekte ve kullanılmaktadır. 2013 de tabiî ki de topuklu ayakkabıda tek göze batan renkler değildir. Ayrıca gizli platformlar, değişik geometrik şekiller, boğazlı topuklu ayakkabılar da 2013 ün en yeni eğilim topuklu ayakkabı modelleridir. Bunların yanı sıra ışıltıların da dikkat çektiği topukların baştan aşağı ışıltılarla ve metal işlemeler ile süslendiği çarpıcı ve çekici modelleri de unutmamak gerekmektedir.

 En sadesinden en çekicisine kadar ister rugan olsun ister mat topuklu ayakkabılar kadınlar için en önemli aksesuarlardan biridir. Hemen her kıyafeti tamamlayarak şıklığımıza şıklık katan bu ayakkabıların 2013 modasında aldığı şekilleri ile de severek kullanacağımıza inanıyorum.

 Ünlü Markaların Ayakkabı Modelleri İçin Buraya Tıklayın!