Tülin Şahin Diyeti ve Sağlıklı Zayıflama

tulin-sahin-diyetii Zayıflamak tüm kadınların yıllarca peşinde koşabileceği bir hedeftir. Kimi zaman bunun için çok fazla paralar harcanır kimi zaman kendi yöntemlerinle halledilmeye çalışılır. Çünkü bulunduğun her ortamda önemli artık güzel bir vücuda sahip olmak. Özgüveni etkiler psikolojik durumları etkiler kim istemez ki gönül rahatlığıyla kilolarını örtmek zorunda kalmadan istediği ortama girebilmek. Günümüz de bir saç bakımı, cilt bakımı gibi yerini almıştır hoş görünümlü sağlıklı bir vücut. Bu sosyal medya gibi kavramların yaygınlaşmasıyla daha büyük bir önem arz etmeye başlamıştır.

Kimi zaman bir uzman aracılığıyla kimi zaman duyduğumuz okuduğumuz duruma göre gerçekleştirmeye çalışırız zayıflama mücadelemizi. Kim istemez ki zorluk çekmeden zayıf ve sağlıklı görünmeyi ama bu da bir mücadele gerektirir. Hem diyet hem de egzersiz yapmamızı gereken bir mücadele. Bu mücadeleyi sonuçlandırdığımız da bizi tam anlamıyla istediğimiz bir hayat bekliyor olacak belki de. İşte şimdi size beslenme şeklinizi değiştirip forma girebileceğiniz bir diyet, Tülin Şahin’in herkesin uygulayabileceği kolay diyeti:

Sabah: 3 dilim çavdar ekmek, çeşitli peynirler, her iki günde 1 yumurta mutlaka yenmeli, zeytin, çay veya taze sıkılmış portakal suyu

Öğle: Sebzeli veya sebze soslu makarna

Ara Öğün: 1 paket kepekli kraker veya 1 elma

Akşam: Ton balıklı salata yanına 1 dilim ekmek

Eğer acıkılırsa: 1 tabak meyve salatası üzerine 2 kaşık sade yoğurt, tuzsuz badem ve her gece yatmadan önce 1 bardak süt.