Tülin Şahin Diyeti

Zaman zaman ünlüleri televizyonda izlerken hep aklımızda aynı soru oluşur. Nasıl kilo verdi ya da formunu nasıl koruyor? Özellikle yıllar geçmesine rağmen sürekli formda kalan ve kilo almayan birçok ünlü vardır. Bunun dışında bizi şaşırtan bir farklı konu ise kısa bir süre içerisinde kilo veren ünlüler olmuştur. Ancak formunu korumak için ve aynı kiloda kalabilmek için ünlülerin elbette ki uyguladıkları birtakım diyet programları vardır. Birbirinden farklı diyetleri uygulayan ünlüler aynı zamanda spor yaparak diyetlerini desteklemeyi ihmal etmezler.

Uzun süre aynı kiloda kalarak formunu koruyan ünlülerden biride Tülin Şahindir. Uzun süre mankenlik yapan ve formunu koruyan Tülin Şahin belirli bir diyet programı yaptığını ve düzenli olarak spor yapmayı ihmal etmediğini söyledi. İşte merak edenler, ünlülerin diyet programlarını uygulamak isteyenler için Tülin Şahin diyeti ve tüm detayları.

Sabah (09.00-09.30)
– 3 dilim kepekli, çavdarlı hafif ekmek
– İstenilen az yağlı peynir çeşitleri
– Bal
– Zeytin
– Her iki günde bir yumurta mutlaka tüketilmelidir.
– İçecek olarak şekersiz çay ve taze sıkılmış portakal suyu önerilir. Ardından 1 kase mevsim meyvesi salatasının üzerine 2 kaşık badem eklenerek her sabah tüketilmelidir.
Öğle (12.30-13.30)
– Sebzeli ve domates soslu makarna, yanında su
– Şekerleme gibi ise 3 top dondurma

Ara Öğün (15.30-16.30)
– 1 paket kepekli kraker ve 1 elma
Akşam (18.00-19.00)
– Ton Balıklı salatanın üzerine zeytin yağlı ve limon sosu
– Bir dilim kepekli ekmek
– 1 kadeh şarap veya su
Eğer acıkırsanız (saat 18.00-19.00 sonra)
– 1 porsiyon meyve salatasının üzerine 2 kaşık sade yoğurt, tuzsuz badem ve her gece yatmadan önce 1 bardak süt.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

ünlülerin diyeti, sağlıklı diyetler, diyetler, hangi diyeti yapmalı, diyet nasıl yapılır, tülin şahin, tülin şahin diyeti, tülin şahin diyeti nasıl yapılır, ünlülerin yaptığı diyet, kilo verme, sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, kilo verme yöntemleri, diyet önerileri, diyet yaparken nelere dikkat etmeli, diyet önerileri, manken diyeti, manken diyeti nasıl yapılır, mankenler hangi diyeti yapar