Uzamax Kapsül ve Uzamax Toz

Boy uzaması konusunda etkili olan durumlardan biride anne ve babanın boy oranlarıdır. Kısa anne ve babaya sahip olan çocuklar genellikle kısa olduğu gibi kimi zaman bu durum tersini de gösterebilmektedir. Anne ve babadan özelliklerini alan çocuklar aynı şekilde boylarının uzun ya da kısa olmasını da ailesinden almaktadır. Kesin olmamak kaydıyla anne ve babanın boy oranları çocukların boy oranlarını ortaya çıkarmaktadır. Bu basit hesaplamaya göre kızların boyları farklı hesaplanırken erkek çocukların boyları da farklı hesaplanmaktadır.

Bu hesaplamaya göre anne ve babanın boyları toplanır ve bu rakamdan kız çocuğu için 13 çıkarılırken, erkek çocuğu içise 13 eklenir. Çıkan rakam ise 2’ye bölünerek çocuğun ortalama boyu hesaplanmaktadır. Örneğin; baba 180 cm ve anne 165 cm olduğunu sayarsak. 180+165=345 cm yapar. Kız çocuğu için 345-13= 332 iken 332/2=166 cm kız çocuğunun ortalama boyu ortaya çıkmaktadır. Erkek çocuğu için ise; 345+13= 358 iken 358/2=179 cm erkek çocuğunun ortalama boyu hesaplanabilmektedir.

Uzamax Kapsül Nedir?

Doğal bitkilerin ve besinlerin toz halinden meydana gelen uzamax, toz ve kapsül olmak üzere iki farklı şekilde de tüketilmektedir. Uzamax toz içerisinde; harnup tozu, buğday tozu, çavdar unu, soya unu, karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, keten tohumu gibi doğal ürünlerin toz halleri bulunurken uzamax kapsül içerisinde ise; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 bulunmaktadır.  Hem kapsül hemde bitkisel toz şeklinde olan uzamax bu nedenle kullanımları da birbirinden farklıdır. Uzamax kapsülü tek başına su ile tüketebileceğiniz gibi uzamax tozu süt, yoğurt, meyve suyu, pekmez gibi besinlere karıştırarak kolaylıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Toz Nasıl Kullanılır?

Küçük yaştaki yani 5 yaşından küçük çocuklar; günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketmelidir. 5 yaşından büyükler için ise; günde 12 gram yani sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı 1 bardak süt ya da meyve suyu içerisine katarak içebilirler. Tok ya da aç karnına ya da öğün aralarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Uzamax Kapsül Nasıl Kullanılır?

Bir kutu 1 aylık kullanım için olan uzamax toplamda 90 adet kapsülden meydana gelmektedir. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak şartıyla günde 3 defa kullanılmaktadır.

Uzamax Kimler Kullanabilir? Kimler Kullanamaz?

Bitkisel tozların karışımından hazırlanan uzamax içerisinde doğal besinlerin ve bazı bitkilerin bulunmasından dolayı herhangi bir zararı olmamakla beraber şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bunun dışında 1-10 arası yaş aralığına uzamax toz , 10-25 yaş aralığında uzamax kapsül kullanılması tavsiye önerilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca kapsülleri önerilen miktarın dışında kullanmamaya dikkat edin.

Uzamax Nerede Satılır?

En avantajlı fiyatlar ile birlikte Ankara, Tekirdağ, Kilis, Osmaniye, Denizli, Samsun, Sinop, Bursa, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla uzamax’a sahip olabilirsiniz. Uzamax hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde uzamax kapsül ve toz karışımına ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3 adet ve daha fazla uzamax siparişi vermeniz durumunda silikon tabanlık hediye. Konforlu olan ve silikon olması nedeniyle sizi rahatsız etmeyecek olan yükseltici tabanlığı ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirmeniz yeterli.

Uzamax Asya’dan Nasıl sipariş Verilir?

Uzamax Asya’dan nasıl sipariş verebilirim? Uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Azerbeycan(Azerbaijan), Gürcistan(Georgia), Japonya(Japan), Çin(China), Hindistan(India) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede uzamax’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
uzamax, uzamax nedir, uzamax kullananlar, uzamax toz, uzamax ne kadar boy uzatır, uzamax yorumları, uzamax kapsül kaç cm uzatır, uzamax kullanımı, uzamax toz kullananlar, uzamax kapsül mü toz mu, uzamax ayda kaç cm uzatır, uzamax ankara, uzamax aç karnına mı, uzamax al, uzamax adana, uzamax antalya, uzamax ayak tabanlığı, uzamax azerbaycanda, uzamax asya, uzamax boy uzatır mı, uzamax boy ne kadar uzatır, uzamax boy uzatıcı kullanıcı yorumları, uzamax bayileri, asya, azerbaycan, uzamax asya, uzamax sipariş, uzamax ne kadar, uzamax buhara, azerbaycan, çin, hindistan, gürcistan

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.