UZUN BOYLU KADINLAR NASIL GİYİNMELİ.

Uzun Boylu Kadınlar İçin Giyim Önerileri

Her zaman uzun boylu kadınların çok şanslı olduğunu ve ne giyseler yakışacağını düşünmüşüzdür. Aslında uzun boylu kadınlar boylarından dolayı kiloyu saklama gibi bir avantajları varken yanlış giyindikleri taktirde vücutlarını çok eğri gösterme gibide bir dezavantajları vardır.

Uzun Boylu Kadınlar Neler Giymemeli

Mesela eğer uzun boylu ve zayıf yapıdaysanız kesinlikle dikine çizgili kıyafetlerden sakınmalısınız bu sizi olduğunuzdan da uzun ve zayıf gösterecek ve sizin çelimsiz görünmenize sebep olacaktır.

fazla abartılı kıyafetlerden ve fazla abartılı takılardan kaçının bu sizi olduğunuzdan iri gösterecektir. Zaten uzun bir boyunuz var sanırım devasa görünmek istemezsiniz.

Aşırı salaş ve bol kıyafetlerden kesinlikle kaçının sizi büyük kocaman devasa gösterecektir.

Uzun Boylu Kadınlar Neler Giymeli 

Uzun boylu kadınlar büyük desenleri karmaşık renkleri kesinlikle muhteşem taşırlar. Hatta bu tarz desenleri ve renkleri taşıyabilecek tek kadın tipi uzun boylu kadınlardır.

Skiny Jean- dar pantolonlar tam uzun boylu kadınlar için muhteşem parçalardır. Uzun boylu kadınların uzun ve ince bacak yapıları vardır ve bu tarz pantolonları harika taşırlar.

Ağları düşük pantolonlar uzun boylu kadınlar için idealdir. Bacak boyları uzun olduğu için rahatlıkla bu pantolonları taşıyabilirler.

Fırfırlı gömlekler her kadının giymek istediği içindeki o kokoş kadının bir parçasıdır her zaman. Ancak her kadın maalesef bu gömlekleri taşıyamaz. Bu tarz gömlekleri her zaman siz uzun boylu kadınlar harika taşıyabilirsiniz. Deneyin görün derim.

Mini etekler, evet mini etekler her kadının hayalidir ancak neredeyse sadece bu mini etekleri muhteşem taşıyan uzun boylu kadınlardır.

Babetler her zaman en rahat ayakkabılardır. Ancak kısa boylu kadınlar pek babet giymeyi tercih etmezler çünkü boyları olduğundan da kısa görünür. O yüzden siz uzun boylu kadınlar mutlulukla ve rahatlıkla babetleri kullanabilirsiniz.