Vakko 2013 Kış Modası

Vakko 2013 Kış Koleksiyonu

Artık yaz bitti ve markalar 2013 kış koleksiyonlarını çoktan çıkardı, tabi ki Vakko da.

Kış artık bizi üşütürken bakalım vakko bu kış sezonu için bize neler hazırlamış. Bakalım beğenecekmisiniz.

ilk olarak 2013 kış sezonunun en trend rengiyle başlamak istiyorum. Bordo (yani şarap rengi ) 2013 kışının en moda rengi olarak, ister elbiselerde ister rujda borda bu kış vazgeçilmez rengimiz olacak tabi Vakko’da bunu farkında ve koleksiyonuna bu rengide elbiselerde ve birçok parçada kullanmış.

Vakko’nun 2013 kış koleksiyonunu incelerken deri eldivenlerinde bu sene moda parçala arasında olacağından emin oldum, çünkü neredeyse tüm koleksiyonunu deri eldivenlerle tamamlamış. Bu yüzden bence bu kış hepimiz birer deri eldiven edinmeliyiz.

Bu arada değinmeden de edemeyeceğim başka bir konu ise Vakko’nun bu sezon renk seçimi bence muhteşem renklerden oluşan bir koleksiyon hazırlamışlar. Aşağıda görceğimiz resimlerden de anlaşılacağı gibi yeşiller, morlar, bordolar renkler öyle güzel ki. Özellikle kırmızılar 🙂

2013 kışının en moda deseni ise ekoseler ve çizgi desenleri olacak bence, vakko’nun aşağıdaki dizaynımızdan görebildiğimiz gibi vakko’da benim gibi bunun farkında ve koleksiyona çoktan ekoseler girmiş bile..

Veee deriler kış sezonunun olmazsa olmazları. İçimizdeki asiliğin dışarı modayla vurulması, biz kadıların deriye olan aşkları öyle büyükki artık kışın değil yazın bile deri parçaları kullanabiliyoruz, daha öncede dediğim gibi deri aşkı başkadır, Vakko’da 2013 kış koleksiyonunda yine bizim bu asi tarafımızı perçinlemiş ve muhteşem parçalar katmış koleksiyonuna. Hele ben aşağıdaki yeşil deri elbiseye vuruldum sanırım…