YAZLIK CEKETLER

İlkbahar Yaz Ceket Kombinleri

 Hava sıcaklıklarının artmaya başladığı bu günlerde kışlık montlar dolaplardaki eski yerlerine geri dönmek için hazırlanırken bahar aylarının vazgeçilmezi olan blazer ceketler ortaya çıkmaktadırlar. Rengârenk blazer ceketler yakalarında ve kollarındaki çiçek süslemeleriyle de baharı yansıtmaktadır. Küçük bir çanta bol paça kot ya da kumaş pantolon ile kombine edilen ya da mini form etekler ile giyilen bu ceketler baharın en önemli kıyafetlerindendir.

 Ceketler sadece bahar aylarında değil yaz aylarında da rahatlıkla ve sıkılıkla giyilmektedir. Kimi zaman tek bir ceketle iş kadını formunda olur kimi zaman tek bir ceket ile sportif bir hale bürünebilirsiniz. Ceketlerin moda ile birleşimi sonucu farklı geometrik kesimleri bulunan ürünleri de bulunmaktadır. Bu da kadınların ceketlere yönelimini arttırmaktadır. Ceketler uzun kollu olarak bulunduğu gibi kısa kollu ve yarım kollu ceketlerde mevcuttur. İçerisine giyilen salaş blue Jeanlar ile birlikte şık görünümler yakalanabilmektedir.

 Ceketler kadın erkek hemen herkesin sık kullandığı kıyafetlerden biridir. Ancak bayan ceketlerinin zengin renk ve şekil çeşitleri ile kullanıma sunulması bu ceketlerin değişik formlarda kullanılmasını sağlamaktadır. Böylece bu da ceketlerin kullanımı ve beğenisini arttırmaktadır.

Kot ceket kombinleri için tıklayın!

Blazer ceket kombinleri için tıklayın!