Yüz Şekline Göre Saçımızı Nasıl Ayırmalıyız?

Bu senenin favori saç ayrımı ortadan. Peki, bu her insana yakışır mı? Saçınızı doğru bir şekilde ayırarak yüz şeklinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Oval yüzlerde bu konudan bahsetmiyoruz çünkü siz saçlarınızı istediğiniz gibi ayırabilirsiniz.
Uzun Yüz
Yüzünüze düşen tutamlar çene kemiğinizi olduğundan da uzun göstermeye yarar. Bu kadar keskin hatlarınız varken tadını çıkarın ve saçlarınızı geriye doğru kullanın. Bir taraftan ayırmak istediğinizde geriye doğru yatırılmış maskülen saçların keyfini çıkarabilirsiniz. En çok uzak durmanız gereken ayrım ise ortadan ayrılmış saçlardır. Kesinlikle ayrım kullanıyorsanız saçlarınız mutlaka dalgalı olmalıdır.

uzun yüzYuvarlak Yüz
Yüz şekli yuvarlak yüz olduğundan dengeli bir uzunluk vermek için en çok ortadan ayrımı öneriyoruz. Yüzünüze düşen saçlar yanaklarınızı gölgeler ve güzel çenenizi ön plana çıkarır. Seon trendinin tadını çıkarın! Eğer saçlarınızı bir taraftan ayırmak isterseniz bir tarafı kulak arkasına alabilirsiniz.

yuvarlak yüzÜçgen Yüz
Üçgen yüzün tek sıkıntısı geniş ve çıkık alın bölgesidir. Burayı gizlemenin en kolay yolu da saçınızı tam sağdan ya da tam soldan ayırmak olacaktır. Bu kalabalık saç alanını tek tarafa aldığından kafa alın çizgisinde bir illüzyon oluşturarak daha ince ve dengeli bir görünüm sağlar.

7ca1616002f24479295cbeeff0872c4eDörtgen, Elmas Yüz
Seksi elmacık kemiklerinizin keyfini çıkarın. Sadece buraya küçük bir gölge düşürerek anında oval bir yüze kavuşabilirsiniz. Saçlarınızın yüzünüze düşen tutamları elmacık kemiğinize dokunduktan sonra arkaya doğru kıvrıldığı sürece istediğiniz gibi bir ayrım kullanabilirsiniz. Su dalgalı saçlar bu yüzden size çok yakışıyor.

dörtgen yüz

Avrupa ürünlerimizden faydalanmak isterseniz eğer, basit ve hızlı sipariş için www.storeavrupa.com sitesine tıklayabilirsiniz.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

saç, yüz şekli, saç ayrımı, saç bakımı, yuvarlak yüz saç ayrımı, dörtgen yüz saç ayrımı, uzun yüz saç ayrımı, uzun yüz saç ayrımı, güzellik, moda