ZİGAVUS SARIMSAKLI ŞAMPUAN NEDİR?

Zigavus Sarımsaklı Şampuan Nedir?

Saç sağlığı ve bakımın oldukça önemli bir unsurdur. Erkekler ve kadınlar saç bakımına fazlasıyla özen gösterirler. Bakımlı görünmek isteyen bir kişi aynı zamanda da saçlarının sağlığını düşünmelidir. Çünkü saçlar zaman içinde yıpranmalara maruz kalabilir. Kimyasal saç bakım ürünleri, kimyasal saç boyaları, çeşitli şampuanlar, genetiğe bağlı olarak saç dökülmeleri ya da sinir, stres gibi nedenlerle saçlar yıpranabilir veya dökülebilir. Peki Zigavus Sarımsaklı Şampuan nedir? Saç dökülmelerine karşı geliştirilen bir şampuandır. Sarımsağın dökülen kılların yerine yenisinin çıkmasına yardımcı olduğunu duymuşuzdur. Zigavus şampuan da sarımsağın bu özelliğinden ilham alınarak üretilmiştir.

Zigavus Sarımsaklı Şampuan Etkileri Nelerdir?

• Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan içeriğindeki yoğun sarımsak özüne rağmen kokusuz şampuandır.
• Saçlarınızın nem ve yağ dengesini korumaya da yardımcıdır.
• Saç derisini problemlerden arındırmaya yardım eder.
• Saç köklerinin beslenmesine ve saçların dolgun ve hacimli bir görünüm kazanmasına destek sağlar.
• Saç derisindeki ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumuna engel olmaya yardım eder.

Zigavus Sarımsaklı Şampuan İçeriği Nedir?

Sarımsak özlü içeriğe sahip olan Zigavus Sarımsaklı Şampuan, beta karoten, çinko ve kalsüyum bakımından zengindir. Tamamen bitkisel içeriğe sahiptir. Saça sağlık, parlaklık ve canlılık vermeye yardımcıdır. Zigavus 3 al 2 öde kampanyasından faydalanarak saçlarınızı hakettiği sağlığa kavuşturun.

Zigavus Sarımsaklı Şampuan Nasıl Kullanılır?

Zigavus Sarımsaklı Şampuandan ıslak saçınıza yetecek miktarda alarak saç derisine nüfuz etmesi için masaj yaparak uygulayınız. Daha sonra durulayınız. Aynı uygulamayı tekrar yapın ve 2 ya da 3 dakika bekletin. Daha sonra tekrar saçlarınızı bol su ile durulayınız.

UYARI: Zigavus Sarımsaklı Şampuan bir ilaç değildir. Saç dökülmesine karşı geliştirilen bir şampuandır. Göz ile temasından kaçınınız. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.